Navštivte největší
autosalon Škoda
v Libereckém kraji

Srdečně Vás zveme do největšího autosalonu ŠKODA v Libereckém kraji.

Firma AUTOSPORT KUČERA s.r.o.  (dříve Zdeněk Kučera – AUTOSPORT) se jako autorizovaný partner ŠKODA AUTO zabývá prodejem a servisem vozidel značky ŠKODA více než 25 let. Našim zákazníkům nabízíme nejrozsáhlejší zázemí v Libereckém kraji. 

Náš proškolený personál Vás rád seznámí s nabízenými službami:

Prodej nových vozů

Uvažujete-li o koupi nového vozu ŠKODA, jsme připraveni vyslyšet Vaše přání a vybrat s Vámi vůz, který bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám. Až na 14-ti vystavených automobilech se můžete seznámit s aktuální nabídkou značky a v rámci předváděcí jízdy otestovat nejen všechny modely, ale i jednotlivé karosářské verze. Při výběru Vám pomohou vstřícní prodejci, kteří Vám připraví nabídku na míru. Zakoupený vůz je možné financovat v hotovosti, pomocí úvěru, finančního či operativního leasingu. Využít můžete velmi výhodné ŠKODA Pojištění nebo službu ŠKODA předplacený servis.

Fleetový prodej

Firemním zákazníkům navrhneme řešení na míru, tzn. jak optimalizovat vozový park pro dosažení co největší efektivity při co nejnižších pořizovacích i provozních nákladech. Plánujete-li výměnu vozového parku, pak  pro Vás máme nabídku velkoodběratelských slev s možností dlouhodobé spolupráce dle Vašich potřeb. Náš fleetový program pro Vás představuje zvýhodněné podmínky při nákupu nových vozidel a jejich financování, kdy firemní zákazníci mohou dosáhnout velkoodběratelské slevy již při odběru 3 nových vozidel během 12-ti měsíců. Stačí jediné – domluvit si s námi schůzku. Rádi přijedeme i my za Vámi.

Prodej a výkup ojetých vozů

U nás obchodujeme i s ojetými vozy na odborné úrovni – prodej a výkup ojetých vozů se odehrává v důstojném a komfortním prostředí samostatného showroomu o ploše 600 m2. Jsme partnery programu ŠKODA Plus, v jehož rámci také nabízíme roční a referenstké vozy s prodlouženou tovární zárukou až na 5 let. Ojeté automobily z našeho autobazaru mají garantovaný technický stav, počet najetých kilometrů, prověřenou historii a bezpečný původ.

Komplexní zázemí pod jednou střechou

Součástí celého komplexu jsou také ostatní provozy, mezi něž patří mechanické dílny s prostorem pro měření emisí, pneuservis, karosárna a lakovna používající doporučené technologie. Vašemu vozu zde poskytneme kompletní záruční i pozáruční servis v nejvyšší kvalitě.

Pod halou s ojetými vozy se nachází prostor 300 m2 pro skladování nových vozů. U nás máte tedy jistotu, že skutečně kupujete zcela nový vůz, jež nebyl před jeho prodejem vystaven nežádoucím povětrnostním podmínkám. Součástí areálu jsou parkovací plochy pro 60 automobilů.

Servis se zárukou a za průhledné ceny

Každá oprava se provádí za použití ŠKODA Originálních dílů a vztahuje se na ni všestranná dvouletá záruka (na díly a na práci). U nás máte jistotu férového účtování, kdy vždy víte, kolik a za co zaplatíte.

Zavolejte nebo přijeďte, rádi se postaráme.

Adresa

AUTOSPORT KUČERA s.r.o.

smluvní­ partner ŠKODA AUTO a. s.

Kunratická 1145

46311 Liberec 30

T +420 482 751 855

M info@autosport-kucera.cz

Kontakt pro elektronické zasílání faktur

M uctarna@autosport-kucera.cz

IČ 08465932

DIČ CZ08465932

Firma je držitelem ocenění BEST DEALER 2017 pro nejlepšího obchodníka Škoda v ČR a Nejlepší obchodník 2022 v kategorii Prodej a zákaznická spokojenost.

MapaFacebook

N 50°45'39", E 15°05'18"

Kontakty

Mgr. Pavel Košek

Vedoucí prodeje nových vozů

T +420 482 751 855

M pavel.kosek@autosport-kucera.cz

Jan Jonáš

Prodej ojetých vozů

T +420 482 750 408

M jan.jonas@autosport-kucera.cz

Petr Kadlec

Vedoucí servisu

T +420 482 751 864

M petr.kadlec@autosport-kucera.cz

Vojtěch Bednář

Vedoucí prodeje originálních dílů a příslušenství

NORA prodej neautorizovaným opravnám

E-shop

T +420 725 359 856

M vojtech.bednar@autosport-kucera.cz

Nahoru

Provozní doba

Prodej nových vozů
Po - Pá8:00 - 17:00
Prodej ojetých vozů
Po - Pá8:00 - 17:00
Servis
Po - Pá6:30 - 17:00

 

Nonstop pomoc na cestách

(+420) 776 050 707

AUTOSPORT KUČERA s.r.o. © 2018 Všechna práva vyhrazena 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace