Nová ŠKODA KAROQ

Přijďte se seznámit

Na předváděcí jízdu se můžete objednat buď na telefonním čísle 482 751 855 nebo emailu info@autosport-kucera.cz.

Naše bezpečné, oblíbené a kompaktní SUV přijíždí ve své modernizované verzi.

Nová ŠKODA KAROQ zaujme pohodlnou jízdou, promyšlenou praktičností podpořenou řadou šikovných Simply Clever řešení a širokou nabídkou bezpečnostní a komfortní výbavy.  Ta obsahuje inovativní technologie a asistenční systémy, které byly donedávna vyhrazeny pouze pro vozy vyšších automobilových tříd. Nadprůměrný zavazadlový prostor a unikátní chytrá zadní sedadla VarioFlex předurčují nový KAROQ k roli praktického rodinného vozu.

Přijďte si k nám modernizovaný ŠKODA KAROQ prohlédnout anebo rovnou vyzkoušet. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 482 751 855 nebo emailu info@autosport-kucera.cz.

Mezi hlavní novinky exteriéru jmenujme vpředu nový design nárazníku pro ještě lepší aerodynamiku, nové světlomety, nyní i s technologií LED Matrix a ještě výraznější a robustnější masku. Vzadu najdeme prodloužený střešní spoiler s finlety, nový design nárazníku a zadních LED světel s dynamickými ukazateli změny jízdního směru a vítacím efektem. Nový je také výběr designu kol z lehkých slitin v rozmezí 16-19“, nyní také s odnímatelnými aerodynamickými kryty. Nesmíme zapomenout na nově dostupné metalické barvy šedá Graphite a oranžová Phoenix.

V interiéru nově najdeme ambientní LED osvětlení i v zadních bočních dveřích, nové potahy sedadel a později také zcela nový virtuální kokpit v mini verzi, zcela nahrazující standardní přístrojový štít.

Nadále jej pohánějí spolehlivé a nyní ještě úspornější zážehové a vznětové motory.

V rámci výbavových verzí přibyly nově Style Exclusive a Sportline Exclusive s ještě lepší výbavou.

ŠKODA KAROQ SPORTLINE

Pro milovníky sportovně laděných vozů je dostupný ve verzi SPORTLINE, která je typická vrcholnou výbavou, specifickým interiérem SPORTLINE a černými prvky exteriéru. Exkluzivně pro verzi SPORTLINE je nabízená vrcholná motorizace 2,0 TSI/140 kW se 7stupňovou automatickou převodovkou DSG.

VarioFlex

Součástí systému zadních sedadel VarioFlex jsou tři oddělená sedadla, která lze individuálně posouvat, sklápět nebo dokonce úplně vyjmout z vozu – kompaktní SUV se pak může snadno stát limuzínou nebo dodávkou.

Asistovaná jízda

Asistovaná jízda kombinuje několik asistenčních systémů a funkcí. Její součástí je Adaptivní vedení v pruhu, Prediktivní tempomat, Rozpoznání dopravních značek, Asistent při jízdě v koloně a pro vozy s automatickou převodovkou i Nouzový asistent.

Vzhůru do terénu

Inteligentní pohon 4×4 a doplňuje užitečný off-road mód, který přizpůsobí nastavení systémů jízdní stability nového vozu KAROQ pro jízdu v terénu.

Moderní motory

Nový KAROQ nabízí širokou škálu výkonných, a přitom úsporných motorů nejnovější generace Evo. Vyniká mezi nimi benzinový turbo motor 1,5 TSI s technologií aktivního vypínání válců při nízké zátěži, díky které dokáže navzdory vyššímu výkonu dosáhnout spotřeby podobné, jako dosahuje motor 1,0 TSI.

Virtuální kokpit

Díky Virtuálnímu kokpitu, který zcela nahrazuje klasický analogový přístrojový štít, řidič obdrží daleko více jízdních informací na jednom místě. Ve verzi SPORTLINE dostupný s odlišným, dynamičtějším designem zobrazení oproti standardní verzi.

Adresa

AUTOSPORT KUČERA s.r.o.

smluvní­ partner ŠKODA AUTO a. s.

Kunratická 1145

46311 Liberec 30

T +420 482 751 855

M info@autosport-kucera.cz

IČ 08465932

DIČ CZ08465932

Firma je držitelem certifikátu ISO 9001, ekologického osvědčení Zelená pečeť

MapaFacebook

N 50°45'39", E 15°05'18"

Kontakty

Mgr. Pavel Košek

Vedoucí prodeje nových vozů

T +420 482 751 855

M pavel.kosek@autosport-kucera.cz

Jan Jonáš

Prodej ojetých vozů

T +420 482 750 408

M jan.jonas@autosport-kucera.cz

Petr Kadlec

Vedoucí servisu

T +420 482 751 864

M petr.kadlec@autosport-kucera.cz

Vojtěch Bednář

Vedoucí prodeje originálních dílů a příslušenství

NORA prodej neautorizovaným opravnám

E-shop

T +420 725 359 856

M vojtech.bednar@autosport-kucera.cz

Nahoru

Provozní doba

Prodej nových vozů
Po - Pá8:00 - 18:00
Prodej ojetých vozů
Po - Pá8:00 - 18:00
Servis
Po - Pá6:30 - 18:00

 

Nonstop pomoc na cestách

(+420) 776 050 707

AUTOSPORT KUČERA s.r.o. © 2018 Všechna práva vyhrazena 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace